KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023390
nr 1202 3390
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja på pannå, 23x33
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:27:27
100 kr
250 kr
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr